Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Exkluzívne chaty v blízkosti BA

Špičkové chaty s tepelným čerpadlom a s podielom na jazere, s priamym vstupom do vody.

 

Chata o výmere 65 m2 + 15 m2 terasa (alebo 4 – izbová chata o výmere 81 m2 + 25 m2 terasa) sa nachádza na vlastnom pozemku o výmere 352 m2 (k dispozícii chaty s pozemkami  do 761 m2), v uzavretom a oplotenom projekte v Malých Levároch, v nádhernom prostredí plnom zelene, s vlastným novovytvoreným jazerom,  betónovou komunikáciou a bránou na diaľkové ovládanie.

Stavba: Tehlová zateplená chata v stave plne ukončeného holodomu (stačí dodať podlahy, obklady, sanitu, interiérové dvere a kuchynskú linku – pre ilustráciu viď. fotky už obývanej  chaty, ktorej dokončenie v nadštandarde  stálo 7000 €) je postavená na šesť až osem metrových betónových pilótach. Strešný systém s kompletnou hydroizolačnou a tepelnoizolačnou skladbou, vrchná vrstva FATRAFOL 810, plastové okná, vonkajšie elektricky ovládané žalúzie, podlahové kúrenie v celom dome, tepelné čerpadlo vzduch/voda do  -25 stupňov Celzia, elektrika, voda z centrálneho vodovodu, bojler s centrálnym rozvodom vody do kúpeľne a kuchyne , sadrové omietky, žumpa 12 m3. Pozemok oplotený, s hrubou terénnou úpravou.

Dispozícia (viď. náčrty):

3-izbová chata: Z vstupnej haly sa vchádza do obývačky s kuchyňou a terasou, ale tiež do chodby, z ktorej sa vchádza do dvoch izieb a kúpeľne s toaletou. Do technickej miestnosti s čerpadlom a bojlerom sa vchádza zvonka.

4-izbová chata: Z vstupnej haly sa vchádza do obývačky s kuchyňou a terasou, ale tiež do chodby, z ktorej sa vchádza do troch izieb,  kúpeľne s toaletou a ďalšej toalety. Do technickej miestnosti s čerpadlom a bojlerom sa vchádza zvonka.

Každý majiteľ chaty  a pozemku má zároveň spoluvlastnícky podiel na spoločných častiach rezortu a na jazere,  vo veľkosti jednej dvadsatiny. Na dané pomery skvelých 129. 775 € (kompletný cenník  a poloha voľných chát viď. predposledné a posledné foto), vrátane provízie RK.